بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

بانک اطلاعات شهری
تخفیف
بانک اطلاعات شهری مشهد
ثبت نام هنر مندان
کاریابی آرمان توس
مجتمع تبلیغاتی آفاق
1
سرنوشتي تلخ براي عروسک محبوب تلويزيوني/ «جناب‌خان» سر از تبليغات اتوبوسي درآورد! 95/10/26
عروسک محبوب تلويزيوني که بر اثر اختلاف ميان صاحب اثر و تهيه‌کننده از برنامه «خندوانه» کنار گذاشته شد، سر از تبليغات اتوبوس‌هاي شهري درآورده است. عروسک «جناب خان» اولين بار در «کوچه مرواريد» اثري ويژه کودکان در شبکه نمايش خانگي مورد استفاده قرار گرفت و پس از آن براي کمک به رامبد جوان به برنامه «خندوانه» آمد.


2
نجومي‌بگيران از اختلاسگران خطرناک‌ترند 95/10/26
متن پيش رو در جوان منتشر شده و انتشار آن به معني تاييد تمام يا بخشي از آن نيست.


3
سگ وفاداري که صاحبش را از يخ زدن مرگبار نجات داد 95/10/26
يک سگ قهرمان توانست با گرم نگه داشتن صاحب خود به مدت 24 ساعت جان او را نجات دهد. يک مرد در حال قدم زدن در برف بود که ناگهان پايش ليز خورد و روي زمين افتاد. او به مدت 24 ساعت بدون حرکت روي زمين افتاده بود و ممکن بود از سرما بميرد


4
خداحافظي با وام ۱۸ درصد؟ 95/10/26
يک ماه است که بسياري از بانک‌ها به هيچ فردي تسهيلات خرد ارائه نمي‌کنند و عنوان مي‌کنند که منابع کافي در اختيار نداريم به همين دليل جلوي وام را بستيم تا بيشتر متضرر نشويم.


5
ساعت هاي هوشمند به پزشک شخصي شما تبديل مي شوند 95/10/26
يک پژوهش جديد نشان داده است که ساعت‌هاي مچي هوشمند نه تنها مي‌توانند فعاليت‌هاي کاربران و پارامترهاي فيزيولوژيکي را اندازه گيري کنند بلکه توانايي آن را دارند تا زمان دچار شدن فرد به بيماري را نيز تشخيص دهند.


6
زعفران 300 هزار تومان ارزان شد 95/10/26
عضو شوراي ملي زعفران ضمن انتقاد از تاخير وزارت جهاد و گمرک در ارائه آمار توليد و صادرات اين محصول، از کاهش حدود ۳۰۰ هزارتوماني قيمت هرکيلوگرم طلاي سرخ در ۲ هفته اخير خبر داد.


7
پیشنهاد "شوم" کارشناس آمریکایی به کاخ سفید درباره سردار سلیمانی 95/10/26
نقش موثر وفعال سردار سلیمانی در کسب موفقیت های مقاومت در آزادسازی بخش زیادی از عراق و سوریه یک کارشناس آمریکایی را بر آن داشت که برای جلوگیری از این موفقیت ها به کاخ سفید پیشنهاد دهد سردار سلیمانی را بربایند.


8
کاهش قیمت خودروهای پلاک 95 95/10/23
/ شرکت‌های خودروساز به‌دلیل افزایش تعهداتشان در ماه‌های پایانی سال، مدت زمان تحویل خودروهای مربوط به فروش فوری و اعتباری را افزایش داده‌اند و این موضوع رونق معامله در بازار را به‌دنبال داشته است.


9
کاسبي جديد با اکسيژن فروشي در هواي آلوده 95/10/23
استاد دانشگاه و فوق تخصص بيماري‌هاي ريه تاکيد کرد که کپسول‌هاي اکسيژن هيچ ارتباطي به مهار آلودگي هوا ندارند و افراد نبايد فريب اين سودجويي‌ها را بخورند.


10
آخرين آمار«زاد و ولد» در سال ۹۵ 95/10/22
آمار منتشر شده در سازمان ثبت احوال کشور نشان مي دهد از ابتداي امسال ۲۹۳ هزار و ۶۰۲ نفر فوت کرده اند که سهم مردان از جمعيت بيشتر است.


صفحه بعدی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد