بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

بانک اطلاعات شهری
کاریابی آرمان توس
مجتمع تبلیغاتی آفاق
ثبت نام هنر مندان
تخفیف
بانک اطلاعات شهری مشهد

«پنجره عشق» از نگارخانه رضوان گشوده می‌شود 1397/02/11

هم‌زمان با اعیاد شعبانیه و بزرگداشت مقام شامخ معلم، نمایشگاهی از آثار خوش‌نویسی با عنوان «پنجره عشق» در نگارخانه رضوان برگزار می‌شود.


به گزارش آستان نیوز، این نمایشگاه مشتمل بر آثار مریم سادات موسوی است که به همت موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، مهمان نگارخانه رضوان می‌شود.
مراسم گشایش نمایشگاه «پنجره عشق» روز شنبه پانزدهم اردیبهشت 1397 از ساعت 17 تا 20 در محل نگارخانه رضوان خواهد بود.
آثار ارائه شده در این نمایشگاه از روز یکشنبه تا پنجشنبه 16تا 20 اردیبهشت سال جاری در نوبت صبح از ساعت 9 تا 13 و عصر از‌ 17 تا 20 در نگارخانه رضوان واقع در خیابان کوهسنگی 17 در معرض دید عموم بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته می‌شود.
یادآوری می‌شود؛ مريم سادات موسوي، خوش‌نويسي را از سال 1368 نزد استاد محمد کريم کريمي در مشهد آغاز کرد و سال 1370 موفق به کسب گواهي‌نامه ممتاز شد. این مدرس انجمن خوش‌نویسان مشهد، سال 1388 به صورت جدي‌تر در کلاس‌هاي فوق ممتاز استاد کدخدايي شرکت داشت و در سال 1390 موفق به اخذ گواهي‌نامه فوق ممتاز در این رشته هنری شد.
این هنرمند، تا به حال نمایشگاه‌های متعددی در داخل و خارج از کشور داشته است که نمایشگاه «ریحانه‌النبی» در نگارخانه رضوان از آن جمله است. وی همچنین طی سال‌های اخیر در برنامه‌های زنده کتابت قرآن از طرف موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، مشارکت جدی داشته است.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد