بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

تخفیف
کاریابی آرمان توس
ثبت نام هنر مندان
بانک اطلاعات شهری مشهد
بانک اطلاعات شهری
مجتمع تبلیغاتی آفاق

به گزارش آستان نیوز، کیلومترها پیاده‌روی آن هم در هوای سرد جاده کار آسانی نیست، تنها دلی می‌خواهد لبریز از عشق به امام رئوف که این زائران سختی و سرمای جاده را به جان خریدند تا دلدادگی و محبت خود را به 1397/01/23

همزمان با سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع)، هیئت‌های عراقی پس از پیمودن مسیر نجف اشرف تا مشهدالرضا(ع) با پای پیاده به محضر امام مهربانی‌ها رسیدند تا شهادت این امام همام را به محضر حضرت رضا(ع) تسلیت گویند


به گزارش آستان نیوز، کیلومترها پیاده‌روی آن هم در هوای سرد جاده کار آسانی نیست، تنها دلی می‌خواهد لبریز از عشق به امام رئوف که این زائران سختی و سرمای جاده را به جان خریدند تا دلدادگی و محبت خود را به اهل بیت(ع) ابراز دارند و عشق این پاکان را در دل خود جای دهند.
امروز این زائران پس از روزها خستگی و تنی رنجور خود را به حرم امام مهربانی‌ها رسانده‌اند تا میان طریق سرخ حسینی و غربت رضوی، پلی به وسعت عشق زده باشند و محبت خود را با اشک دیده و با نوای حزن انگیز به پیشگاه حضرت رضا(ع) ابراز دارند.
یکی از خدام این زائران به خبرنگار ما گفت: 200 نفر از اعضای هیئت‌های شباب امیرالمومنین(ع) و موکب امام رضا(ع) از شهرهای مختلف نجف اشرف، دیوانیه و شامیه عراق پای پیاده خود را به حرم آقا علی ابن موسی الرضا(ع) رساندند تا در مراسم عزای پدر بزرگوارشان شرکت کنند.
سید مهدی حسینی با بیان اینکه این هیئت در مناسبت‌های مختلف همچون دهه فاطمیه، ایام محرم، دهه پایانی ماه صفر و شهادت امام رضا(ع) به مشهد مقدس مشرف می‌شوند، اظهار کرد: برخی زائران از نجف و برخی دیگر نیز از هیئت‌های مختلف شهرها و استان‌های ایران مدت 50 روز این مسیر را پیمودند تا به مشهد مقدس رسیدند.
وی افزود: این سفر معنوی دشواری و خستگی فراوانی به همراه داشت، اما عشق و ارادت این افراد به امام رضا(ع) موجب شد تا سختی راه به چشم نیاید و برای بیست و سومین بار قدم در این مسیر گذارند.
حسینی تصریح کرد: توصیف پیاده‌روی با زبان قابل وصف نیست، فقط از خداوند می‌خواهیم تا ثابت قدم بمانیم و این توفیق را برای تمام محبین اهل بیت عصمت و طهارت(ع) قسمت و روزی کند.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد