بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

مجتمع تبلیغاتی آفاق
بانک اطلاعات شهری مشهد
تخفیف
کاریابی آرمان توس
بانک اطلاعات شهری
ثبت نام هنر مندان

المان‌های هنری باعث افزایش نشاط اجتماعی می‌شوند 13978/01/19

سرمایه‌گذاری در حوزه اکران آثار هنرهای شهری، امری پسندیده و ممدوح است چرا که المان‌های هنری باعث ایجاد نشاط اجتماعی و ارتقای روحیه شهروندان می‌شوند


رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی گفت: المان‌های هنری باعث ایجاد نشاط اجتماعی و تقویت روحیه شهروندان می‌شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهدمقدس، امیر شهلا با بیان این مطلب افزود: با توجه به کارکردهای منحصربه‌فرد فرهنگی و اجتماعی هنر و بیان هنری در فضاسازی‌های شهری، ضروری است تا مدیریت شهری با جلب مشارکت همه هنرمندان، به بهترین نحو ممکن از پتانسیل المان‌های هنری در راستای ایجاد شهری زیبا و پرنشاط استفاده نماید.
وی با اشاره به نقش المان‌های هنری در افزایش نشاط عمومی جامعه، تأکید کرد‌: شادمانی و سروری که از اکران آثار هنری در شهر ایجاد می‌شود در مراودات اجتماعی و بهبود برخوردهای شهروندان با یکدیگر بسیار تأثیرگذار است.
رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: چنانچه روحیه شهروندان، روحیه لطیف و بانشاطی باشد، بسیاری از آسیب‌های اجتماعی پیش نخواهد آمد.
شهلا در ادامه گفت: به‌طور قطع ضروری است در بحث المان‌های موقت شهری نیز همانند دیگر حوزه‌های کاری با مدیریت صحیح هزینه‌ها از اسراف و زیاده‌روی جلوگیری شود. به عبارت دیگر باید با کمترین هزینه‌‌، بهترین نتایج حاصل شود.
وی خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری در حوزه اکران آثار هنرهای شهری، امری پسندیده و ممدوح است چرا که المان‌های هنری باعث ایجاد نشاط اجتماعی و ارتقای روحیه شهروندان می‌شوند.
رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد در ادامه بیان کرد: المان‌های هنری باید دارای مفاهیم و مضامین فرهنگی و اجتماعی باشند و به عنوان یک شاخص در حوزه فرهنگ‌سازی مدنظر قرار گیرند.
شهلا در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نگاه ویژه اعضای پنجمین دوره شورای شهر به مقوله بهره‌گیری از پتانسیل‌های بالقوه و بالفعل هنر در مدیریت شهری، گفت: جلب مشارکت حداکثری هنرمندان و صاحب‌نظرانی که دارای ذوق و سلیقه در آرایش و زیباسازی شهر هستند، مدنظر ما در شورای شهر است و از تمامی سلیقه‌ها و نگاه‌‌ها در این حوزه استفاده می‌کنیم تا با کمک یکدیگر شهری زیباتر و پرنشاط‌تر از گذشته داشته باشیم.
وی با اشاره به رضایت مردم و کارشناسان از اقدامات شهرداری مشهد در استقبال از بهار، گفت: براساس نتایج نظرسنجی‌هایی که تاکنون صورت گرفته است، در مجموع شهروندان و زائران از نحوه زیباسازی شهر، مبلمان شهری و المان‌های نوروزی رضایت نسبی داشتند.
سخنگوی شورای عالی استان های کشور در ادامه گفت: کارنامه و عملکرد شهرداری مشهد از زمان آغاز به‌کار تیم جدید مدیریت شهری تا به امروز، کارنامه‌ای موفق و قابل قبول است.
شهلا در پایان افزود: باوجود اینکه ما در دوره انتقالی قرار داشتیم و بسیاری از بودجه‌ریزی‌ها توسط همکاران دوره قبل انجام شده بود، اما توانستیم در فرصتی محدود، فضایی قابل اتکا و اعتماد در شهر مشهد ایجاد کنیم.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد