بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

مجتمع تبلیغاتی آفاق
ثبت نام هنر مندان
بانک اطلاعات شهری
بانک اطلاعات شهری مشهد
تخفیف
کاریابی آرمان توس

همزمان با سالروز شهادت شهید مفتح ، مراسم روز "رزن" برگزار می‌شود 96/09/26

فرماندار رزن گفت :مراسم روز رزن همزمان با سالروز شهادت دکتر مفتح منادی وحدت حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود.


به گزارش بانک اطلاعات شهری مشهد و به نقل از گزارش گزارشگری :

فتحعلی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رزن اظهار داشت:یکی از افتخارات شهرستان رزن شهید مفتح است که به مناسبت شهادت وی در 27آذر ماه این روز به نام "رزن" نام‌گذاری شده است.

وی گفت: شهد مفتح از یاران حضرت امام(ره) بود و در پیروزی و شکل‌گیری انقلاب اسلامی و در بنیان‌گذاری انقلاب در کنار حضرت امام (ره) بودند.

حسینی گفت : افراد معدودی مثل ایشان و شهید بهشتی و شهید مطهری بودند که دشمن با هوشیاری مغز این بزرگان را هدف قرار داد بزرگانی که در به ثمر نشاندن انقلاب اسلامی بسیار موثر بودند.

فرماندار رزن گفت: شهادت شهید مفتح برکتی شد که وحدت حوزه و دانشگاه ایجاد شود و هرساله نیر به همین مناسبت در دانشگاه‌ها وحوزه‌ها مراسم وحدت حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود.

فتحعلی حسینی افزود: در شهرستان رزن نیز مراسم باشکوهی با حضور مسئولان استانی به ویژه نماینده آیت الله العظمی نوری همدانی،آیت الله طاهری برگزار می شود که انشاالله مردم عالم پرور وشهید دوست شهرستان رزن در این مراسم حضور پرشوری داشته باشند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رزن نیز با اشاره به نام‌گذاری 27آذر ماه به مناسبت شهادت آیت الله دکتر مفتح به نام روز "رزن" گفت: به همین مناسبت یادواره شهید آیت الله دکتر مفتح سرداران،امیران، فرماندهان و 472شهید سرافراز شهرستان رزن برگزار می‌شود.

محسن مصطفوی گفت: در این مراسم که از روز دوشنبه 27آذرماه در مسجد جامع شهر رزن برگزار می‌شود امام جمعه سابق شهرستان رزن آیت آلله طاهری سخنرانی خواهند کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رزن افزود: در این مراسم از همه آحاد مردم شهرستان به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران دعوت خواهد شد تا در این مراسم که به نام شهرستان رزن است حضور داشته باشند.

 

 

 

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد