بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

مجتمع تبلیغاتی آفاق
بانک اطلاعات شهری
ثبت نام هنر مندان
کاریابی آرمان توس
بانک اطلاعات شهری مشهد
تخفیف

مسابقه تلگرامی نماز بهتر برگزار می شود 96/09/26

تهران- ایرنا- مسابقه «نماز بهتر» در فضای مجازی به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور ترویج فرهنگ نماز و تشویق کودکان برگزار می شود.


به گزارش بانک اطلاعات شهری مشهد و به نقل از گزارش خبرنگار معارف ایرنا :

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار معارف ایرنا از معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هدف از برگزاری این مسابقه خواندن بهتر الفاظ نماز و فهمیدن معانی عبارت های آن و همچنین تشویق کودکان به این فریضه است که در سه رشته برگزار می‌شود و تمامی فرایندها و بخش‌های آن در محیط تلگرام انجام می‌گیرد.
در رشته معانی نماز یک دوره آموزشی در زمینه ترجمه نماز به‌ آسان‌ترین شیوه در دسترس عموم قرار می‌گیرد که شامل ارائهٔ ترجمهٔ عبارت‌ها و یادآوری آن است، البته با پیگیری این دوره و اختصاص چند دقیقه وقت‌ در هر روز می‌توان طی هفت ‌روز معانی دقیق عبارت‌های نماز را یاد گرفت و اگر هنگام یادآوری‌های روزانه با دقت عمل همراه باشد، تا هفت روز پس از آن، معانی ارائه شده را سه ‌بار مرور کرده و می توان به حافظهٔ بلندمدت ‌سپرد.
در رشته درست‌خوانی نماز، دوره‌ای آموزشی در زمینه قرائت حمد، سوره و الفاظ نماز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و علاقه مندان می‌توانند بدون هیچ محدودیت و مانعی حمد و سوره و الفاظ نماز را بخوانند و به ‌صورت کاملاً ناشناس، اشکالات احتمالی را دریافت کنند و مرحله به مرحله، بهتر خواندن نماز را یاد بگیرند.
در این برنامه مجازی، رشته غنچه‌های نماز که به کودکان اختصاص دارد با محوریت ویدیوهای قرائت نماز برای شکوفه‌های زندگی اجرا می‌شود و والدین برای شرکت فرزندان خود در این رشته کافی است با موبایل یا دیگر ابزارهای الکترونیکی، ویدیویی کوتاه از نماز خواندن کودک خود را از طریق بات تلگرامی ارسال کنند که این ویدیوها بلافاصله در کانال تلگرامی ارائه می‌شود و علاقه مندان می‌توانند بر اساس کیفیت و جذابیت‌های آن، از طریق فشردن دکمهٔ «پسندیدن» به آن امتیاز دهند.
جوایز مسابقه که از سوی حامیان آن تامین شده شامل دو جایزه 50 میلیون ریالی است که یکی از این جوایز به رشته غنچه‌های نماز اختصاص دارد و 14 جایزه 10 میلیون ریالی نیز به ‌عنوان کمک‌ هزینه سفر زیارتی عتبات عالیات که چهار جایزه مربوط به رشته غنچه‌های نماز است.
همچنین 30 جایزه دو میلیون و 500 هزار ریالی به‌ عنوان کمک هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس به برگزیدگان اهدا می شود که 10 جایزه به رشته غنچه‌های نماز اختصاص دارد و 120 جایزه یک میلیون و 500 هزار ریالی به‌صورت نقدی یا غیرنقدی (محصولات قرآنی) اهدا خواهد شد که 30 جایزه مربوط به رشته غنچه‌های نماز است. 
قرعه‌کشی این مسابقه روز سوم بهمن در سالروز میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها) برگزار و نتایج آن از طریق همین صفحه اعلام می‌شود که البته مبلغ این هدایا در صورت مشارکت حامیان جدید افزایش خواهد یافت.
علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند به پایگاه http://haamim.ir/namaz/ مراجعه و از طریق بات تلگرام ثبت نام کنند. 
فراهنگ**1003**1055
خبرنگار: محمدرضا جعفرملک**انتشار: زینب کارگر

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد