بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

کاریابی آرمان توس
بانک اطلاعات شهری
تخفیف
ثبت نام هنر مندان
مجتمع تبلیغاتی آفاق
بانک اطلاعات شهری مشهد

مشهد: سرویس‌دهی ویژه خطوط قطار شهری در ایام عزاداری پایان ماه صفر 96/08/24

سر فاصله زمانی رسیدن قطارها در خط یک قطار شهری بین 4 تا 5 دقیقه خواهد بود و در خط 2 قطار شهری نیز 20 دقیقه در نظر گرفته شده است.به گزارش بانک اطلاعات شهری و به نقل از ایرنا:

سر فاصله زمانی رسیدن قطارها در خط یک قطار شهری بین 4 تا 5 دقیقه خواهد بود و در خط 2 قطار شهری نیز 20 دقیقه در نظر گرفته شده است.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد،  مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد مقدس گفت: در 4 روز پایانی ماه صفر سرویس‌دهی در خطوط یک و دو قطار شهری مشهد به‌صورت ویژه انجام می‌شود.

قاسم طاهری در نشست خبری تشریح فعالیت سازمان‌های حوزه حمل و نقل، راهور، پلیس راه استان و نیروی انتظامی در دهه آخر صفر اظهار کرد: در 4 روز پایانی ماه صفر، شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد برای سرویس‌دهی زائران در خطوط یک و 2 قطار شهری مشهد تدارک ویژه‌ای برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: بر این اساس خط 2 قطار شهری مشهد که به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 6 تا 13 سرویس‌دهی می‌کند، از پنج‌شنبه 25 آبان تا یک‌شنبه 28 آبان همانند خط یک قطار شهری مشهد به سرویس‌دهی خود ادامه می‌دهد.

طاهری بیان کرد: بر این اساس در هر دو خط یک و 2 قطار شهری مشهد در روز پنج‌شنبه 25 آبان از ساعت 6 تا 23، جمعه 26 آبان از ساعت 6 تا 22:30، شنبه 27 آبان از ساعت 6 تا 23 و در نهایت یکشنبه 28 آبان از ساعت 6 تا 22 به سرویس‌دهی و خدمات‌رسانی خود ادامه می‌دهند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد تصریح کرد: سر فاصله زمانی رسیدن قطارها در خط یک قطار شهری بین 4 تا 5 دقیقه خواهد بود و در خط 2 قطار شهری نیز 20 دقیقه در نظر گرفته شده است.

طاهری با بیان اینکه از ورود هرگونه ادوات حجیم عزاداری به قطار جلوگیری می‌شود، گفت: درخواست ما از شهروندان این است به دلیل ازدحام جمعیت و حضور گسترده زائران همراهی کامل را با زائران داشته باشند همچنین از ورود هرگونه ادوات حجیم عزاداری به قطار شهری جلوگیری می‌شود.

شایان ذکر است؛ زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی می‌توانند در خط 2 قطار شهری مشهد از انتهای طبرسی در ساعت مذکور در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ایستگاه میدان شهدا منتقل و به حرم مطهر مشرف شوند.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد