بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

ثبت نام هنر مندان
مجتمع تبلیغاتی آفاق
تخفیف
بانک اطلاعات شهری
کاریابی آرمان توس
بانک اطلاعات شهری مشهد

مشهد: سامانه الکترونیکی سرمایه گذاری در استان ایجاد می‌شود. 96/08/24

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری با اشاره به 63 هزار میلیارد تومان منابع بانکی استان و نیز منابع بانکی مازاد گفت : برای بهبود روند سرمایه گذاری در حال ایجاد سامانه الکترونیکی سرمایه گذاری هستیم.به گزارش بانک اطلاعات شهری و به نقل از روزنامه خراسان رضوی: 

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری با اشاره به 63 هزار میلیارد تومان منابع بانکی استان و نیز منابع بانکی مازاد گفت : برای بهبود روند سرمایه گذاری در حال ایجاد سامانه الکترونیکی سرمایه گذاری هستیم. 

به گزارش خراسان رضوی، علی رسولیان در نشست با هیئت مدیره خانه صنعت، معدن وتجارت استان همچنین افزود : ازمحل یارانه سود شش هزار میلیارد ریال تسهیلات توسعه شاخص‌های اقتصادی، معادل 240 میلیارد ریال به دستگاه‌های اقتصادی استان ابلاغ شده است که با مشارکت تشکل‌های اقتصادی وخانه صنعت، معدن و تجارت استان، واحدهای تولیدی واجد شرایط از این یارانه برخوردار می‌شوند. 

رسولیان همچنین گفت: آیین نامه اجرایی برنامه اشتغال فراگیر کشور به استان ابلاغ و در کارگروه اشتغال استان، تعیین تکلیف شده است. بر اساس این برنامه سهم خراسان رضوی از تسهیلات 200 هزار میلیارد ریالی برنامه اشتغال فراگیر 18هزار و 486 میلیارد ریال است. 

در این نشست، حسن حسینی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی هم در سخنانی با بیان این که دستگاه‌های اجرایی می‌توانند  بخش عمده‌ای از گره‌های موجود در حوزه کسب وکار را باز کنند،  ادامه داد: امیدواریم در ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی، نظرات  بخش خصوصی نیز لحاظ شود زیرا با وجود همه تلاش ها، وضعیت عمومی کسب وکار نامساعد است. 

وی ادامه داد : از آن جا که بسیاری از مشکلات در کشور با عزم جدی مسئولان ظرف مدت کوتاهی رفع شده است،  چالش‌های تولید نیز با عزم فراگیر مسئولان حل شدنی است. 

ابراهیمی دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت هم در این نشست با اشاره به صدور کارت‌های کارآفرینی برای واحدهای خوش نام و پیشروی استان،  خواستارحمایت و برنامه ریزی استانداری و دستگاه‌های مربوط، از دارندگان این کارت‌ها شد .  وی در ادامه با اشاره به پیگیری‌های دو ساله برای عضویت در ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال استان، تصریح کرد : جای تشکل فراگیری چون خانه صنعت، معدن و تجارت در این ستاد و کارگروه مهم استان خالی است. 

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد