بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

بانک اطلاعات شهری مشهد
کاریابی آرمان توس
تخفیف
بانک اطلاعات شهری
مجتمع تبلیغاتی آفاق
ثبت نام هنر مندان

مشهد: بارش پاییزی در 9 شهرستان استان 96/08/24

مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران در 24 ساعت گذشته در 9 شهرستان این استان گزارش شده است.به گزارش بانک اطلاعات شهری و به نقل از:

مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران در 24 ساعت گذشته در 9 شهرستان این استان گزارش شده است. محسن عراقی زاده روز گذشته در گفت وگو با ایرنا افزود: در این مدت کلات با 16 میلی متر بیشترین بارش را در استان داشته و پس از آن بیشترین بارندگی مربوط به مشهد بوده که افزون بر شش میلی متر گزارش شده است.

وی بیان کرد: در 24 ساعت گذشته شهرستان های قوچان، سرخس، گلمکان، نیشابور، مشهد، تربت حیدریه، درگز، فریمان و کلات نیز شاهد بارش بوده اند.

مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی در ادامه گفت: در پی بارش های اخیر میزان گرد و غبار و آلودگی هوا که در دو هفته گذشته در مشهد به اوج خود رسیده بود، کاهش یافت و هوا با عدد 81 در شرایط سالم قرار گرفت.

عراقی زاده افزود: از عصر روز یک شنبه، خراسان رضوی، به ویژه نواحی شمالی این استان تحت تاثیر سامانه ناپایدار و بارش زایی قرار گرفته که پیامد آن کاهش محسوس دما، بارش همراه با وزش باد به نسبت شدید و گاهی شدید بوده است.

به گفته وی، این بارش ها تا روز چهارشنبه هفته جاری در این استان ادامه خواهد داشت.

خراسان رضوی از ابتدای پاییز امسال بارندگی محسوسی نداشته، اما بر اساس پیش بینی های هواشناسی، تا پایان فصل جاری بارندگی این استان در برخی مناطق به میانگین هرساله خواهد رسید و البته در برخی مناطق نیز زیر نرمال خواهد بود. 

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد