بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

بانک اطلاعات شهری مشهد
بانک اطلاعات شهری
تخفیف
مجتمع تبلیغاتی آفاق
ثبت نام هنر مندان
کاریابی آرمان توس

مشهد: رتبه برتر شورای گفت‎وگوی دولت و بخش خصوصی به خراسان‌رضوی اختصاص یافت 96/08/23

از مصوبات مهم این جلسه پیگیری منظم جلسات و مصوبات در سطح استان‌ها و در چارچوب شرح وظایف این شوراها بود.


به گزارش بانک اطلاعات شهری مشهد و به نقل از خبرگزاری تسنیم مشهد:

استاندار خراسان‌رضوی از کسب رتبه برتر شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان در ۶ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

 علی رضا رشیدیان با اشاره به برگزاری شصت و هشتمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در وزارت کشور با هدف پیگیری موضوعات بهبود فضای تولید و سرمایه‌گذاری اظهار داشت: از مصوبات مهم این جلسه پیگیری منظم جلسات و مصوبات در سطح استان‌ها و در چارچوب شرح وظایف این شوراها بود. 

وی با بیان این نکته که از دیگر موارد مهم مورد توجه در جلسه مذکور ضرورت پاسخگویی دستگاه‌ها در قبال تصمیمات مصوب با حضور و ریاست استاندار آن و ضرورت شناسایی عوامل و موانع ملی محل تولید و سرمایه‌گذاری و انعکاس موضوع به شورای گفت‌وگوی ملی و وزارت کشور جهت پیگیری و رفع آن بوده است.

استاندار خراسان‌رضوی گفت: خوشبختانه در 6 ماهه نخست سال جاری، جلسات شورای گفت‌وگوی استان با دارا بودن 44 مصوبه که 11 مورد آن در حوزه اصلاح، حذف یا وضع مقررات، 15 مصوبه در مبحث مهم بهبود فضای کسب و کار، یک مورد با هدف ارتقاء فرهنگ اقتصادی، اخلاق کسب و کار و مهارت‌های شغلی و کارآفرینی و مابقی مطالبات موردی بخش خصوصی توانسته در میان 31 استان کشور به همراه اصفهان و کرمان، از جمله استان‌های برتر به لحاظ عملکرد مطلوب باشد. 

رشیدیان تأکید کرد: شاخص‌ها و متغیرهای مهمی در انتخاب سه استان برتر نقش داشته که از جمله آنها می‌توان به نظم در برگزاری جلسات، در چارچوب شرح وظایف بودن مصوبات شورا و مصوبات اقدام شده را نام برد که خوشبختانه خراسان‌رضوی در معیارهای ذکر شده نتایج مطلوبی را کسب کرده است.

وی با بیان این مهم که تداوم این روند مثبت و سازنده از مطالبات استان و بخش خصوصی است، تاکید کرد: همگی می بایست تلاش کنیم تا از طریق همکاری و مشارکت دبیرخانه و تمامی اعضای شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی مورد توجه جدی قرار گیرد.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد