بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

تخفیف
مجتمع تبلیغاتی آفاق
بانک اطلاعات شهری مشهد
ثبت نام هنر مندان
کاریابی آرمان توس
بانک اطلاعات شهری

مشهد: ویژه برنامه‌های هفته وقف در سطح خراسان رضوی برگزار می‌شود. 96/08/23

مدیرکل اوقاف خراسان رضوی گفت: ویژه برنامه‌های هفته وقف در سطح بقاع متبرکه و موقوفات استان خراسان رضوی برگزار می‌شود.


به گزارش بانک اطلاعات شهری مشهد و به نقل از خبرگزاری تسنیم مشهد:

مدیرکل اوقاف خراسان رضوی گفت: ویژه برنامه‌های هفته وقف در سطح بقاع متبرکه و موقوفات استان خراسان رضوی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد احمدزاده ظهر امروز در نشستی خبری به تشریح ویژه برنامه اداره کل اوقاف استان در آستانه هفته وقف پرداخت و اظهار داشت: هفته وقف از 25 آبان ماه تا 4 آذرماه است و در این مدت برنامه‌هایی در استان خراسان رضوی متناسب با این ایام تدارک دیده شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خراسان‌رضوی بیان کرد: نامگذاری ایام هفته وقف نیز صورت گرفته و بر این اساس، 25 آبان‌ماه به نام روز وقف، رسانه و بسیج مردمی، 26 آبان‌ماه روز وقف، سنت نبوی و سیره اهل بیت(ع)، 27 آبان‌ماه روز وقف، ترویج فرهنگ قرآنی، 28 آبان‌ماه روز وقف، بقاع متبرکه و زیارت، 29 آبان‌ماه روز وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی، 30 آبان روز وقف، علم و فناوری، 1 آذر، روز وقف، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، 2 آذر، روز وقف، علما و حوزه‌های علمیه، 3 آذر روز وقف و محیط زیست و 4 آذر روز اجرای امینانه نام‌گذاری شده است.

احمدزاده بیان کرد: یکی از برنامه‌هایی که مطابق سنوات گذشته برای این ایام طراحی شده است، برگزاری همایش وقف و رسانه است که مقرر است در تاریخ 4 آذرماه امسال در محل تالار نور اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه تجلیل از اصحاب رسانه در قالب این ویژه برنامه تدارک دیده شده است اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد 165 وقف در خراسان رضوی به ثبت رسیده است و سال گذشته نیز در مجموع 325 وقف در استان به ثبت رسید.

احمدزاده با اشاره به اینکه در مجموع 24 هزار و 218 مورد موقوفه در این استان به ثبت رسیده است تاکید کرد: همچنین امسال تعدادی پروژه عمرانی در ایام دهه وقف کلنگ‌زنی و یا به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن ایام شهادت پیامبر گرامی اسلام، ویژه برنامه‌هایی در 89 بقعه متبرکه سطح استان خراسان‌رضوی صورت می‌گیرد، همچنین ویژه برنامه‌هایی با محوریت شهادت امام رضا(ع) در 75 مکان متبرکه، کمپین لبیک یا رسول‌الله(ص) در 39 مکان متبرکه و زیارت از راه دور پیامبر اکرم(ص) در 51 مکان متبرکه تمهید شده است.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد