بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

بانک اطلاعات شهری مشهد
بانک اطلاعات شهری
مجتمع تبلیغاتی آفاق
ثبت نام هنر مندان
کاریابی آرمان توس
تخفیف

مشهد:آغاز طرح گفتمان و مشاوره دینی در ایستگاه‌های محوری خطوط قطارشهری 96/08/22

طرح گفتمان و مشاوره دینی در ایستگاه‌های بسیج و فلسطین خط یک قطارشهری و میدان شهدا در خط 2 قطارشهری مشهد برگزار می‌شود.


به گزارش بانک اطلاعات شهری مشهد و به نقل از خبرگزاری ایسنا مشهد:

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: طرح گفتمان و مشاوره دینی در ایستگاه‌های فلسطین و بسیج در خط یک و ایستگاه میدان شهدا در خط 2 قطارشهری آغاز شده است.
قاسم طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس اظهار کرد: طرح گفتمان و مشاوره دینی با سه محور پاسخ به احکام شرعی، شبهات دینی و مسائل خانواده از امروز 22 آبان آغاز و تا 28 آبان هم‌زمان با روز شهادت امام رضا (ع) ادامه می‌یابد.
وی با بیان اینکه طرح با حضور 14 نفر از روحانیون مسلط به این طرح برگزار می‌شود، افزود: طرح گفتمان و مشاوره دینی در ایستگاه‌های بسیج و فلسطین خط یک قطارشهری و میدان شهدا در خط 2 قطارشهری مشهد برگزار می‌شود.
طاهری در ارتباط با ساعت برگزاری این طرح گفت: این طرح در ایستگاه بسیج صبح‌ها از ساعت 10:30 دقیقه تا 13 و عصرها از ساعت 17 تا 20 شب، ایستگاه فلسطین از ساعت 17 تا 20 و در نهایت در ایستگاه میدان شهدا فقط صبح‌ها از ساعت 10:30 دقیقه تا 13 برگزار می‌شود.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد بیان کرد: طرح گفتمان و مشاوره دینی در محرم امسال نیز برگزار شد و با استقبال گسترده مردم مواجه شد به‌گونه‌ای که در ایستگاه بسیج و شریعتی در طی 10 روز، 6 هزار نفر مراجعه‌کننده داشته است.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد