بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

مجتمع تبلیغاتی آفاق
ثبت نام هنر مندان
کاریابی آرمان توس
تخفیف
بانک اطلاعات شهری مشهد
بانک اطلاعات شهری

کاروان پیاده‌روی "حرم تا حرم" جنوب استان کرمان به مشهد رسید 96/05/12

پس از ۲۴ روز پیاده‌روی، کاروان پیاده‌روی "حرم تا حرم" از عنبرآباد تا مشهد مقدس روز گذشته به مشهد مقدس رسید.


به گزارش بانک اطلاعات شهری مشهد و به نقل تسنیم نیوز

کاروان پیاده‌روی حرم تا حرم از عنبرآباد تا مشهد مقدس پس از 24 روز پیاده‌روی روز گذشته به مشهد مقدس رسید و حال همه زائران خوب است.

مدیر کاروان پیاده‌روی منتظران ظهور جنوب استان کرمان در گفت‌و‌گو با تسنیم اظهار‌داشت: در این سفر علاوه بر برنامه پیاده‌روی ختم زیارت عاشورا، دعای توسل، دعای ندبه و غیره را برگزار کردیم.

جواد گلشنی با بیان اینکه این کاروان حرکت خود را از مرقد سیدعبدالله نورک بخش جبالبارز جنوبی شهرستان عنبرآباد آغاز کرد افزود: همچنین در طول مسیر شرکت در نماز جماعت و جمعه در هر شهرستانی که مستقر می‌شدیم را در برنامه داشتیم.

وی با اشاره به اسکان کاروان در طول مسیر با بیان اینکه درطول مسیردر شهرهای مختلفی اسکان داشتیم بیان کرد: در مساجد، تکیه‌ها با استقبال بی‌نظیر مردم و در بعضی از شهرها در منازل مردم نیز اسکان داشتیم.

وی با بیان اینکه این کاروان 33 نفره با حضور گرم مردم و مسئولان حرکت خود را آغاز کرد خاطر‌نشان کرد: تا پایان روزی که به مقصد رسیدیم تعداد این کاروان 44 نفر شد که استقبال بی‌نظیری از این کاروان در طول مسیر پیاده‌روی شد.

مدیر کاروان پیاده‌روی منتظران ظهور جنوب استان کرمان با بیان اینکه در طول مسیر روزانه بین 6  تا 10 ساعت پیاده‌روی داشتیم اظهار‌داشت: کاروان پیاده‌روی "حرم تا حرم" حرکت یک هزار و 300 کیلومتری را به مدت 24 روز طی کردند که برگشت این کاروان با سرویسی است که در اختیار زائران قرار دادیم.

وی افزود: مراسم استقبال از کاروان منتظران ظهور عصر یکشنبه 15 مرداد‌ماه جاری با حضور مردم و مسئولان عنبرآباد برگزار و شب یکشنبه نیز برای کاروانیان ولیمه تدارک دیده شده است.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد