بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

ثبت نام هنر مندان
مجتمع تبلیغاتی آفاق
بانک اطلاعات شهری مشهد
بانک اطلاعات شهری
کاریابی آرمان توس
تخفیف

روزانه حدود ۲۰۰ کیلومتر به عشق امام هشتم(ع) می‌دویم 96/05/12

دونده کاشمری عضو کاروان جاده ولایت گفت: روزانه ۲۰۰ کیلومتر به عشق امام هشتم(ع) می‌دویم.


به گزارش بانک اطلاعات شهری مشهد و به نقل ازکاشمر بصیر

مسلم غلامی دونده کاشمری عضو کاروان جاده ولایت  اظهار داشت: مسلم غلامی، دونده کاشمری عضو کاروان جاده ولایت در گفتگو با صبح توس اظهار کرد: این کاروان متشکل از ۲۷ نفر از دوندگان خراسان رضوی است و امروز هجدهمین روزی است که ما در مسیر هستیم.

 

وی با بیان اینکه زنده نگهداشتن مسیر حرکت امام رضا(ع) در سرزمین ایران اسلامی از اهداف این کاروان است،  گفت: ترویج فرهنگ رضوی، اشاعه معارف آن حضرت و نیز معرفی مسیر حرکت امام هشتم(ع) در ایران برای مردم از مرز شلمچه تا مشهد مقدس از جمله اهداف کاروان دوندگان جاده ولایت است.

 

غلامی با بیان اینکه امسال هشتمین سال متوالی است که این حرکت توسط ورزشکاران انجام می‌شود،  خاطرنشان کرد: من برای ششمین سال است که در این کاروان حضور دارم و باید بگویم که انتخاب من برای عضویت در این کاروان خواست و لطف خود امام هشتم(ع) بوده است.

 

وی تصریح کرد: این کاروان روزانه بین ۱۵۰ تا ۱۷۰ کیلومتر را طی می‌کند و هر دونده در طول مسیر به طور متوسط ۲۰۰ کیلومتر را می‌دود.

 

این دونده کاشمری ادامه داد: طول مسیر حرکت کاروان جاده ولایت دو هزار و ۳۰۰ کیلومتر است که این مسیر به صورت دوی امدادی و با حمل پرچم حرم امام رضا(ع) به صورت نفر به نفر طی می‌شود.

 

غلامی در پاسخ به سؤالی در مورد چگونگی استقبال و برخورد مردم در مسیر راه گفت: مردم در شهرهای مختلف مسیر حرکت، احساسات عجیبی نسبت به این کاروان نشان می‌دهند و با تمام وجود التماس دعا دارند و به ویژه کسانی که دور از مشهد مقدس هستند و چندین سال است که به زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) نتوانسته‌اند بیایند شور و هیجان ویژه‌ای در استقبال از کاروان نشان می‌دادند.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد